Prisijungti

Norite pabėgti nuo rutinos, įtampos, miesto triukšmo, šurmulio ir atsipalaiduoti gamtoje, mėgautis šviežiu oru, paukščių čiulbėjimu bei ramybe? Panerio poilsiavietė yra ta vieta, kur galėsite pailsėti gamtos apsuptyje ir palikti dienos rūpesčius užnugaryje. Tai tik 12 kilometrų nuo Kauno centro ir atsiveriantys gamtos peizažai nepalis abejingų, kurie vertina gamtos ramybę, grožį ir mėgsta aktyvų poilsį gamtoje. Visa tai, ko reikia tikram šiuolaikiniam gamtos mylėtojui.

Siūlome stovyklavietę ir laužavietę Kauno rajone prie Neries kranto šalia Lapių miestelio.

Poilsiavietėje rasite:

·        2 pavėsines (vienoje iš jų įrengtas židinys su rūkykla),

·        laužavietes dideliam laužui,

·        indėnišką pirtelę,

·        vietą, kur galėsite statyti palapines nakvynei,

·        priėjimą prie Neries upės,

·        vietą žvejybai,

·        paplūdimio tinklinio aikštelę,

·        futbolo aikštelę

·        daug vietos kitoms lauko pramogoms.

 

Jeigu nežinote, kur rengti įmonės vakarėlius, švęsti vaikų gimtadienį, pramogauti, iškylauti, rengti piknikus, mergvakarius, bernvakarius bei kitas Jums svarbias šventes su šeima, draugais, artimaisiais ar kolegomis, kviečiame apsilankyti Panerio poilsiavietėje! Gerą poilsį prie upės garantuojame.

Dalinamės klientės Simonos atsiliepimu:

“Labai graži poilsiavietė, matosi nuoširdžiai prižiūrima aplinka, gamta. Pats geriausias poilsis ir jėgų pasisėmimas gryname ore… Vaizdai aplinkui vis gražinami. Visada gera sugrįžti į Panerio Poilsiavietę!”

Papildomos paslaugos

Plaukimas baidarėmis
Plaukimas plaustais
Batutas
Mobili pirtis
Planuojate savaitgalio išvykas? Mūsų pasiūlymas – pasiplaukiojimas Nerimi plaustais arba baidarėmis. Galimi plaustų ir baidarių maršrutai Neries upe, kurių metu susipažinsite su įspūdingomis atodangomis ir sužinosite, kur stūkso didžiausias Lietuvos upių akmuo. Plaukimus galima pradėti ir baigti Panerio poilsiavietėje.

Vaikų gimtadienio šventėms siūlome paslaugą – batutų nuoma. Tai dideli ir kokybiški spyruokliniai batutai su apsauginiu tinklu. Pristatymas į Jūsų pasirinktą vietą ir surinkimas. Batuto skersmuo 4.30m, leidžiama apkrova iki 150kg.

Maloniai kviečiame aktyviai leisti laiką gamtos apsuptyje – Panerio poilsiavietėje!

Telefonas:  +37065772020

El. paštas:  info@paneriopoilsiaviete.lt

www.paneriopoilsiaviete.lt

Kauno rajonas

Pridėti apžvalgą

Parašykite komentarą

Patvirtintas sąrašas